Typ fur Ihre Ausfluge

Umgebung

 • Muzeum Šindelka

  Lesnická expozice je umístěna v přízemí budovy a seznamuje návštěvníky s celou lesnickou problematikou, od vytěžení lesního porostu přes přiblížení kmenů k cestám a jejich odvoz k dalšímu zpracování až po následnou obnovu lesa a péči o něj.

  Přezimovací obůrka je součástí myslivecké expozice

  Myslivecká expozice v patře budovy se věnuje myslivosti od historie po současnost: připomíná např. myslivecké tradice, lovnou zvěř, lovecké zbraně a psy, myslivost v umění a běžném životě.
  Největší atrakcí – zvláště pro dětské návštěvníky – je prostor „přezimovací obůrky“, kde se kolem krmelce s různými druhy krmení sešlo několik lesních zvířat. Jelen, srnec, divočák, liška, zajíc a ptáci – celkem 14 vycpanin, přičemž v celé expozici jich lze napočítat 32.

  Na pěti místech expozice běží nepřetržitě krátké videopořady bez komentáře k jednotlivým tématům a v patře je navíc promítací kout s projekcí krásných záběrů z přírody, doplněných hudebním doprovodem.

   

  Zobrazit více

  1000 m

Unsere Neuigkeiten

Neuigkeiten

Wir haben für Sie letzte Zimmer und Zeitraume auf diese Winter 2018/2019.                               Schreiben Sie für Angebot auf info@uharracha.cz

Mehr

Našim ubytovaným hostům poskytujeme ty to slevy :

* 10-20% auf Sessellifte und Skilifte - Harrachov Card 
*
10% in unsere Resturant, in Ski Verleih und in sportshop SPORT 2000
*
Wi-fi internet,Skibus,Parking und Kinderbetten sind Gratis.

Mehr

Unsere Päckchen

Päckchen